titel

Gite Le Pinson
Aantal personen 2/6
Aantal slaapkamers 3
Aantal badkamers 2
Prijzen laagseizoen € 725,00 0 1 - 05 - 2023 tot 08 - 07 - 2023
€ 725,00 02 - 09 - 2023 tot 18 - 11 - 2023
Prijzen hoogseizoen € 1150,00 09 - 07 - 2023 tot 02 - 09 - 2023
Lokaal contact persoon aanwezig
ATTENTIE:
De mogelijkheid bestaat om de studio bij te boeken tegen gereduceerde prijs voor eventueel twee extra gasten.
Omgeving
- Landelijk
- In/bij een dorp
- Bergachtig
- Rustige landelijke omgeving met enig verkeer
De gîte is onderdeel van Domaine des Hirondelles (met drie gites en een studio) en is fraai gelegen in een dal, omringd door diverse historische kastelen en op korte afstand van de rivier de Dordogne. Het heeft een uniek uitzicht op het imposante middeleeuws kasteel van Beynac en ligt ongeveer 12 kilometer van het bekende stadje Sarlat. De gîtes zijn gelegen in een mooie en lommerrijk aangelegde tuin waarin zich een ruim zwembad bevindt. In de tuin staan verschillende ligstoelen waar u heerlijk de dag kunt doorbrengen.
Beschrijving Inrichting
. Deze gite heeft twee slaapkamers met badkamer en toilet.
één kinderkamer met twee 1 persoons bedden
· Woon/eetkamer met o.a tv met alle nederlandse zenders.
· Keuken voorzien van 4-pits kookplaat, combimagnetron, koel/vrieskast en vaatwasser.
· Twee badkamers voorzien van badmeubel, toilet, douche en een wasmachine.
· Op de begane grond twee 2-persoons slaapkamers. Op eerste verdieping een 2-persoons slaapkamer
· Eigen terras met tuinmeubilair en barbeque
Aanwezig: Afwasmachine, Wasmachine, Strijkijzer, Beddengoed, Kinderledikant, Kinderstoel, TV, Internet, (WIFI)
Activiteiten
In de directe omgeving heeft u de gelegenheid tot wandelen, tennis, zwemmen, fietsen, paardrijden, golfen en kanoën. Op onze website tonen wij een uitgebreid overzicht van de vele activiteiten welke op korte afstand van onze gite te vinden zijn. In de Gîte vindt u ook een keur aan folders en brochures over de activiteiten en culturele bezienswaardigheden
In de buurt (max 15 minuten per auto): zwemmen, golfen, wandelen, mountainbiken,fietsen, paardrijden, watersport.
extra service voor onze gasten:
-Babybedjes, kinderstoelen beschikbaar (gratis) wel even aangeven bij het boeken
-Bedlinnen (gratis) bij aankomst zijn de bedden opgemaakt
-Overal WIFI internet (gratis)
-Mocht U bij aankomst gekoelde drankjes wensen in uw koelkast, dan zorgen wij daar voor. Wel even vooraf een lijstje mailen.
Beschikbaarheid
Beschikbaar | |
Niet beschikbaar |
Le Pinson
Contact
Domaine des Hirondelles | |
Connie en Ruud Verschoor | |
Lieu dit de Coustaty / La Gare | |
24220 st Vincent de Cosse | |
Telefoon: | 0033-553296615 |
Mobiel: | 0033-687180820 |
E-mailadres: | info@domaine-des-hirondelles.com |